МЕНЮ


30 серпень 2016 - 11:27

Із першого вересня почнуться перевірки дотримання графіків руху на маршрутах громадського транспорту


Про це повідомив сьогодні, 30 серпня під час прес-конференції начальник управління розвитку транспорту та звязку Олександр Вергун.
За його словами, у зв’язку з початком нового навчального року з усіма перевізниками проведено роз’яснювальну роботу щодо посилення дотримання правил перевезень пасажирів та дорожнього руху, а ще – стосовно виконання графіків руху, адже пасажирів за рахунок студентів та школярів зараз побільшає.
- Із першого вересня працівники нашого управління щоранку і щовечора, у години-пік перевірятимуть стан дотримання графіків руху перевізниками, - підкреслив Олександр Вергун. – Особлива увага приділятиметься підприємства, що обслуговують маршрути до Великої Балки та Старої Балашівки, адже на них надходить найбільше скарг. Якщо перевізник порушує умови угоди, на маршрути виходить менше машин, ніж заявлено, або інтервал руху не дотримується, у нього є всі шанси позбутися права на перевезення пасажирів на тому чи іншому маршруті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36672 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua