МЕНЮ


29 березень 2013 - 15:09

"Зіркофест" для кіровоградців став по-справжньому зірковим


По-справжньому зіркову перемогу здобув зразковий аматорський колектив – студія хореографічного мистецтва "Аеліта" дитячо-юнацького клубу "Гірник" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради (художній керівник – Олександра Ткаченко) у всеукраїнському телевізійному проекті – талант-шоу "Зіркофест".

Наші земляки посіли перше місце в номінації "Сучасна хореографія" (змішана вікова категорія), а також друге і третє місця в інших вікових категоріях (танцювальні композиції, які вони представляли на "Зіркофесті", – це нові постановки, підготовлені для вокально-хореографічної вистави, присвяченої десятиріччю колективу). За яскравий виступ і високу професійну майстерність "Аеліта" здобула також право на розміщення бліц-інтерв’ю на офіційному сайті одного з організаторів телевізійного проекту – громадського об’єднання "Українсько-німецький форум".

З успішним виступом танцівників та їхнього керівника привітав кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, який вручив Олександрі Ткаченко букет квітів та привітальний лист від міської влади й побажав їй і дитячому колективу, який вона очолює, нових творчих успіхів. Символічно, відзначив міський голова, що перемогу в одній з номінацій талант-шоу "Зіркофест" студія "Аеліта" здобула в Рік дитячої творчості в Україні. Він також повідомив, що вже підписав розпорядження про заходи з відзначення в Кіровограді Року дитячої творчості і що він очікує від керівників виконавчих органів міської ради неординарного підходу з їх організації та проведення…

"Аеліта" є переможцем багатьох фестивалів і конкурсів. У студії безкоштовно займається понад 120 танцівників віком від 3 до 18 років. Звання зразкового аматорського колективу студія отримала в березні 2012 року – за значні творчі здобутки. З 2008 року колектив організовує і проводить у Кіровограді вже доволі відомий некомерційний Міжнародний дитячий фестиваль "Об’єднаймо дітей мистецтвом!", у якому за роки його існування безкоштовно взяло участь понад 4000 учасників з різних куточків України, а також з інших країн світу.

Студія неодноразово брала участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях (Болгарія, Сербія, Польща, Словаччина, Австрія, Угорщина, Греція). Найближчим часом колектив планує виступити в нових конкурсах та взяти участь у декількох фестивалях, провести звітний концерт до свого 10-річчя ("Аеліта" і соліст Кіровоградської обласної філармонії Олексій Козачинський готують незвичний проект – вокально-хореографічне дійство "Робінзонада" за мотивами твору Даніеля Дефо "Робінзон Крузо"; концерт має відбутися в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драма- тичному театрі ім. М. Кропивницького 19 квітня, вхід – вільний), а також на високому рівні організувати і провести VI Міжнародний фестиваль "Об’єднаймо дітей мистецтвом!".

– Метою фестивалю, – розповіла Олександра Ткаченко, – є підтримка творчо обдарованих дітей та молоді, організація їхнього дозвілля, встановлення дружніх і творчих зв’язків між українськими та закордонними дитячими колективами, а також відбір танцювальних та вокальних колективів, солістів для організації гастрольних турів і творчих обмінів між колективами з України й світу. Фестиваль "Об’єднаймо дітей мистецтвом!" – єдиний захід високого мистецького рівня в нашій державі, що є некомерційним: колективи не сплачують внесків, не платять за майстер-класи та участь у концертах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22333 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua