МЕНЮ


21 червень 2019 - 13:20

«Зіркове ралі» повертається


У Кропивницькому відроджується традиція проведення перегонів ретроавтомобілів. «Зіркове ралі» для класичних авто фінішуватиме цьогоріч в обласному центрі на Театральній площі.

Про історію ралі та програму перебування його учасників у Кропивницькому на прес-конференції журналістам розповіли начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний та власник відомої у місті галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

– Нам вдалося віднайти архівні документи, які свідчили, що 105 років тому Єлисаветград приймав учасників автомобільних перегонів «Бессарабський автопробіг», які стартували в Одесі. Сучасне ралі історичних автомобілів мало б і завершуватися в Одесі, – зазначив Микола Цуканов. – Але завдяки нашій активності, підтримці міського голови Кропивницького історична справедливість відновлена: 12 липня близько 50 екіпажів «Зіркового ралі» фінішуватимуть у нашому місті на Театральній площі.

Перегони включатимуть і два місцевих етапи. Перший, міський – вулицями Кропивницького і обласний за маршрутом: Кропивницький – Олександрівка – Знам’янка – Кропивницький.

– Перегони поважних за віком автомобілів є справжнім випробуванням як для техніки, так і для екіпажів, – наголосив Сергій Колодяжний. – Люди, що займаються реконструкціями історичних автомобілів, є справжніми фанатами своєї справи. Вони утримують транспортні засоби, в ідеальному стані, виступають у формі, яка повністю відповідає часові створення автомобілів. Тож на кропивничан упродовж двох днів очікує справжнє автошоу. Запрошуємо усіх на Театральну площу, де 12 липня відбудеться фініш Всеукраїнських перегонів, початок – о 13.00, а наступного дня нагороджуватимуться переможці за результатами трьох етапів змагань.

Міська влада готує сюрприз для учасників ралі – спеціально заснований приз для гонщиків. Але у якій номінації – поки що таємниця.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.65742 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua