МЕНЮ


30 листопад 2012 - 17:51

З роси і води!..


Разом з чоловіком Миколою Євдокимовичем Катерина Йосипівна виростила вісьмох дітей. Рідні, знайомі шанують і люблять стареньку.

– Моя мама – дуже добра, чуйна людина, – каже одна із доньок Катерини Йосипівни Наталія. – Коли дізнається, що комусь допомога потрібна, – готова останнє віддати. Завжди нас підтримувала, наставляла на правильний шлях. Нехай Бог їй ще років дасть, адже вона дуже любить життя, радіє кожному дню.

Онуків і правнуків у ювілярки стільки, що коли з’їхалися на родинне свято, у дворі й будинку яблуку не було де впасти. Із днем народження Катерину Йосипівну привітав і міський голова Олександр Саінсус, який відвідав іменинницю разом з начальником міського відділу соціальної підтримки населення Юлією Вовк і вручив привітальні телеграми зі сторіччям від Президента України та голови облдержадміністрації, тисячу гривень матеріальної допомоги, цінний подарунок і квіти.

Кандидатуру Катерини Діордіци за клопотанням Кіровоградської міської ради багатодітних сімей та міського голови Олександра Саінсуса представлено до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39326 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua