МЕНЮ


21 квiтень 2017 - 07:07

Зі своїми бідами люди йдуть до міського голови


Більше десятка громадян прийшли до міської ради на особистий прийом до міського голови Андрія Райковича минулої п’ятниці, 14 квітня.
Питання просили вирішити найрізноманітніші: від надання матеріальної допомоги на лікування до розв‘язання земельних спорів та облаштування транспортної інфраструктури біля тих земельних ділянок, де учасники АТО вже здійснюють забудову.
Найбільше ж питань, як завжди, стосувалися житлово-комунального господарства. Зокрема, мешканка однієї з багатоповерхівок поскаржилася, що представники ЖЕО №3 і досі не роз’яснили, як обраховувалися нові тарифи на утримання житла та прибудинкових територій. Вона висловила ряд зауважень та власних пропозицій щодо обрахування квартплати. Міський голова розпорядився, щоб керівництво ЖЕО терміново зібрало мешканців та роз’яснило, чому та на скільки піднялись тарифи. А от іншого громадянина, який раніше, як він стверджував, принципово не сплачував комірне через те, що ЖЕО №1 не надавало, на його думку, якісних послуг, тепер цікавило, як він може реструктуризувати борг. Але мешканець вважає, що при цьому комунальники мають виконати ряд робіт, щоб усунути недоліки, через які потерпають мешканці багатоповерхівки. Зокрема, у підвалах будинку постійно стоїть вода, мешканці її відкачують за власні кошти, ремонти у під’їздах також зробили власноруч.
Звернулась до Андрія Райковича і кропивничанка із пропозицією терміново навести лад із стихійною торгівлею у сквері Слави біля Колгоспного ринку та біля муніципального ринку “Черемушки”. Жінка справедливо обурювалась тим, що торговці реалізують свою продукцію, розклавши її прямо на землі, порушуючи всі санітарні норми.
Звернулась за допомогою і переселенка з Донецької області, яка виховує прийомного хлопчика. Пані Віра вже кілька років поспіль поневіряється по квартирах, страждає її Сергійко, який до того ж має інвалідність. При цьому жінка схвально відгукувалась про педагогів ЗОШ №1, де навчається хлопчик, висловлювала вдячність за їхню турботу, увагу та високий професіоналізм. Зі сльозами на очах жінка також розповіла про те, як втратила свою квартиру в Ясинуватій, залишилась без засобів до існування, як доглядала хворого батька, котрого довелось відправити назад до родичів на окуповану територію через те, що вона не має фінансової можливості утримувати старика. Керівники структурних підрозділів міської ради тут же отримали від міського голови доручення детально вивчити питання: домовитись про влаштування родини у гуртожитку технічного університету, взяти на облік хлопчика для оздоровлення під час літніх канікул та подальшого соціального супроводу цієї родини.
Загалом, прийом тривав дві години, всі питання, порушені містянами, взято під контроль.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36644 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua