МЕНЮ


21 червень 2011 - 14:51

З усіх боків вигідна співпраця


Як уже повідомляла "Вечірня газета", наприкінці минулого тижня з ініціативи очільника міської влади Олександра Саінсуса в Кіровоградській міській раді відбулася вже друга зустріч місцевих товаровиробників з комерційним директором будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К» (торговельної мережі «Епіцентр») Андрієм Ратушним, а також керівниками торговельних відділів цієї гіперкрамниці.

У десяти її відділах (у будівлі на вулиці Космонавта Попова, 8) представлені товари для саду й городу, різноманітні інструменти, вироби з металу, покриття для підлоги, сантехніка, вироби з дерева, будматеріали, електротехніка й іще багато чого іншого – усього 65 тисяч різних товарів!

Під час попередньої зустрічі керівників підприємств обласного центру з Андрієм Ратушним (її також організував і провів міський голова) той повідомив, що «Епіцентр К» готовий приймати на реалізацію вироби кіровоградських підприємств, а логістичний центр компанії – доставляти їх в інші 20 міст України, де також знаходяться гіпермаркети названої вище торговельної мережі. (Ідеться, звичайно, про якісні вироби, на які є попит. Як-от про виготовлювані в Кіровограді цеглу, дзеркала, лаки й фарби, які вже тривалий час мешканці України купують у різних гіпермаркетах мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр»).

На другу зустріч з комерційним директором та керівниками торговельних відділів гіпермаркету «Епіцентр К» прийшли керівники і представники декількох десятків підприємств, працівники яких переробляють деревину, виготовляють будівельні блоки, тротуарну плитку, вироби з пінобетону, корпусні меблі, металопластикові конструкції, мотузки, електрообладнання, пристрої, що економлять в автомобілях пальне, різноманітні меблі, ковані вироби, причепи для легковиків та автотранспорту середнього тонажу, вироби для бджолярів, спецодяг, фільтроелементи, торговельне обладнання, фарби і лаки, панчохи і трикотажні вироби, дзеркала, металоконструкції тощо.

– Співпраця товаровиробників міста з мережею гіпермаркетів «Епіценр», – зауважив Олександр Саінсус, – дає додаткові можливості для зростання обсягу виробленої в Кіровограді продукції, що призведе до збільшення в обласному центрі кількості робочих місць й більшого наповнення міського бюджету…

Кожен з виробничників розповів, що може запропонувати для продажу як в «Епіцентрі К», так і в інших гіпермаркетах торговельної мережі. А вже після завершення наради вони спілкувалися з одним чи кількома керівниками торговельних відділів гіпермаркету щодо конкретної співпраці. Міський голова запропонував, а товаровиробники й представники «Епіцентру К» погодилися найближчим часом взяти участь у виставці кіровоградських товарів, яку буде влаштовано поруч з гіпермаркетом. (Виставити свої товари там зможуть не лише учасники обидвох зустрічей у міській раді, а й усі охочі виробники). Під час неї торговельники зможуть наочно ознайомитися з пропонованою до продажу номенклатурою виготовлених у Кіровограді товарів і з кожним із виробників домовитися про умови подальшої взаємовигідної співпраці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36221 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua