МЕНЮ


12 грудень 2017 - 14:01

За 15 років обікрали власника на 22 мільйони гривень


Фіскальники Кіровоградщини виявили факт заволодіння посадовими особами підприємства з іноземними інвестиціями коштами та майном шляхом зловживання своїм службовим становищем.
Про це йдеться на сайті ГУ ДФС у Кіровоградській області.
Встановлено, що генеральний директор товариства, за попередньою змовою з головним бухгалтером підробили статут підприємства з метою отримання права укладати та підписувати фінансово-господарські договори без обмеження їх суми. В подальшому здійснили реалізацію майна, що належало товариству, за ціною, значно нижчою від ринкової, а різницю між зазначеною та реальною вартістю майна від здійсненої операції отримали готівкою.
Крім того, протягом 2002 – 2017 років дані посадові особи під виглядом надання безвідсоткових довготривалих позик пайовикам, працівникам підприємства та іншим фізичним особам навіть без укладання відповідних угод перераховували кошти на їхні карткові рахунки, які в подальшому перевели в готівку.
Встановлено факти розтрати коштів на придбання будівельних матеріалів, проектної документації та обладнання для тиру, які не пов’язані з господарською діяльністю підприємства. Власнику завдали шкоди більш як на 22 мільйони гривень. Одержані злочинним шляхом доходи посадовці легалізували шляхом придбання та будівництва нерухомого майна на території Кіровоградської області і Києва та купівлі приватних автомобілів преміум-класу.
За даними фактами слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження за ознаками правопорушень, передбачених ч.5 ст. 191 та ч.3 ст. 209 КК України. Слідчі дії тривають.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38226 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua