МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:44

За амброзію – зауваження, за участь у святкуванні – подяка


У переддень апаратної наради очільник Кропивницького перевірив санітарний стан всіх в’їздів до нього. У межах міста відносно чисто, викошено траву й бур’яни, розповів він. А от за межами міста – хащі амброзії та іншого бур’яну.
– Це, наскільки я розумію, зона відповідальності облавтодору. Треба звернутися до них, нехай викосять в’їзні території, – зауважив Андрій Райкович. – Треба розподілити обов’язки, визначити, де чия територія і постійно за нею доглядати.
Міський голова зазначив, що вже зараз необхідно готуватися до проведення виставки «Агроекспо-2018», а також поновити розмітку пішохідних переходів, особливо поблизу навчальних закладів, а також на всіх вулицях, що перетинають Дворцову.
Андрій Райкович подякував відділам і управлінням міської ради, зокрема культури і туризму, молоді і спорту, оргвідділу, з питань внутрішньої політики, а також комунальним службам, дитячим колективам, духовому оркестрові, які готували заходи і брали участь у святкуванні Дня Незалежності України і Дня Прапора.
– Ви вмієте надзвичайно красиво організувати масштабні заходи, тому до Дня міста ми повинні теж якісно підготуватися й подарувати Кропивницькому гарний, незабутній день.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37901 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua