МЕНЮ


2 березень 2004 - 16:17

ЗА КОМФОРТ ТРЕБА ПЛАТИТИ, А ДО ПОРЯДКУ ДОЛУЧАТИСЯ


А те, що зміни на краще вже з'явилися, мешканці мікрорайону космонавтів (вулиці Попова — Жадова) відчули на собі одними з перших. Тут відновилося цілодобове водопостачання. Люди задоволені, але от загальна біда — не платять абоненти за воду, тепло, інші комунальні послуги. Як повідомив на зустрічі начальник КРЕПу № 10 Василь Довгий, борг населення тільки по цьому КРЕПу складає більше мільйона гривень. Лише половина мешканців регулярно розраховуються з комунальниками.

Тож чи варто нарікати на проблеми житлово-комунального сектора, коли саме ж населення все робить для того, щоб ці проблеми подвоювались та потроювались.

— Хто, як не ми, винні в тому, що з вікон багатоповерхівок летить сміття, обдираються, обкрадаються ліфти, захаращуються подвір'я? — звернувся до присутніх завідуючий будинком №20, корпус 1 на вулиці Жадова. — Місто та його комунальне господарство можна порівняти із хворим до реанімації, де роль лікарів та ліків виконують лише наша добра воля та кошти. Нічим іншим не зарадиш.

Розуміння проблеми, звичайно, радує. Але не все залежить від сплати чи несплати комунальних платежів. Наперед скажу, що до таких питань влада ставиться з розумінням. Що може зробити окремо взятий ветеран-інвалід, якщо в його квартирі промерзають стіни або цілий стояк багатоповерхівки потерпає від відсутності теплозабезпечення. Тут уже слово та дії за спеціалістами.

Тому такі нарікання були взяті до уваги працівниками відділу по роботі зі зверненнями громадян для належного реагування. Або хто облаштує на кінцевій зупинці на вулиці Жадова туалет? До кого треба стукати, щоб там же розмістити пішохідний перехід та встановити відповідний знак? Чому таке явище, як блат, знову домінує серед нашого чиновництва? Хто дав дозвіл при переобладнанні магазину руйнувати стіни?

Звичайно, проблеми спальних мікрорайонів значно відрізняються від тих, що переважають у приватному секторі. Але проблема якості доріг і руху автотранспорту спільна. Здавалося, вже з останнім тут, на Попова-Жадова, проблем немає. Так ні. Люди скаржаться, що часто і тролейбуси до кінцевої не доїжджають, маршрутки зупинку на Жадова обминають. Виходить, поки перевізники виборюють тендер на право перевезень — обіцяють золоті гори, а потім — хоч трава не рости.

Тому Микола Чигрін запевнив присутніх, що одному з київських науково-дослідних інститутів уже замовлено проект розробки схем транспортних маршрутів у місті. Доцільність таких нововведень ще й у тому, що на майбутнє планується звільнити центр міста від надмірної кількості маршрутних таксі. Міське керівництво не полишає надії впровадити в місті великомісткий транспорт. Так, їздять кілька новеньких швебусів, але чомусь напівпорожні. Наші пасажири звикли до перевезень у напівзігнутому стані, в тісноті, аби їхати? Чи, може, не хочуть чекати автобусів-тролейбусів на зупинках, витрачаючи свій дорогоцінний час? Може, тому в цих транспортних засобах і їздять лише пенсіонери, бо не мають куди поспішати.

* * *

На виїзному прийомі громадян на виборчому окрузі №41, де депутатом міської ради Алла Смиченко, міський голова Микола Чигрін та його заступник Наталія Чебаник прийняли 18 чоловік. Усі вони звернулися з питань матеріальної допомоги, ремонту помешкань, телефонізації, землекористування, працевлаштування, виділення транспорту інваліду аварії на ЧАЕС тощо. Всього надійшло 14 заяв. Усі вони взяті на контроль.

За словами завідуючої відділом по роботі зі зверненнями громадян Валентини Сокотнюк, на зустріч також були запрошені 28 керівників виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ соціального захисту населення, правопорядку, а також п'ять депутатів міської ради.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.50429 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua