МЕНЮ


29 квiтень 2011 - 10:23

ЗА КРОК ДО ФІНАЛУ


Узяла участь у зустрічі й заступник міського голови Лариса Андреєва, яка і представила гостей. Олександр Лещенко – фіналіст проекту "Танцюють усі", переможець проекту "Танцюю для тебе-3", художній керівник шоу-балету "Foresight", хореограф проекту "Суперзірка", головний хореограф-постановник новорічного шоу "Зірка+зірка" на телеканалі "1+1"; Руслан Махов та Семен Жигалін – учасники балету "Foresight", переможці міжнародних танцювальних чемпіонатів та конкурсів. Шоу-балет "Foresight" співпрацює з багатьма зірками шоу-бізнесу (один з останніх – переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак), цирком "Roncalli", бере участь у зйомках фільмів та кліпів.

Титуловані хореограф і танцівники розповіли, що 30 квітня на центральному столичному майдані в танцювальному герці в одному з півфіналів телепроекту "Майдан’s" зійдуться танцівники Кіровограда, Одеси й Харкова. Вони представлять по два номери – парад-карнавал і номер, присвячений видатним хореографам. Розповідаючи мовою танцю про трагічну історію кохання Ромео і Джульєтти, створюючи з власних тіл зображення квітів, музичних інструментів, знаків нотного стану, кіровоградські танцівники використають хореографічну спадщину американця Боба Фосса.

Наставники нашої команди розповіли, що до її складу входять як цілі танцювальні колективи, як-от "Форсаж", "Конвалія", так і люди, які раніше разом не танцювали й не були знайомими. Після першого виступу – двобою із сімферопольцями – замість десяти учасників, яким важко було виконувати складні хореографічні композиції, до команди увійшли десять інших. Ольга Ковпак повідомила, що до нашої збірної танцювальної дружини входять представники всіх кіровоградських загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів. Це є свідченням глибоко закорінених у місті хореографічних традицій (що й не дивно з огляду на всесвітню славу "Ятрані", "Зорян", "Конвалії" та інших кіровоградських хореографічних колективів). Координатор телепроекту "Майдан’s" подякувала міській та обласній владі за постійну увагу до потреб нашої танцювальної команди, Лариса Андреєва ж передала її наставникам та їхнім підопічним найщиріші побажання успішного виступу 30 квітня від міського голови Олександра Саінсуса.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3902 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua