МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:30
За крок до входин

У Кропивницькому завершують створення гемодіалізного центру.
Cтворення гемодіалізного центру в Кропивницькому виходить на фінішну пряму. Будівельники завершують внутрішнє оздоблення, виконують благоустрій прилеглої території, триває монтаж обладнання для гемодіалізу.
Ознайомитися з перебігом реалізації важливого медико-соціального проекту приїхав генеральний директор підприємства-інвестора «Фрезеніус Україна» Володимир Подворний. Разом з міським головою Андрієм Райковичем він оглянув приміщення майбутнього гемодіалізного центру.
– Гемодіалізне обладнання «Фрезеніус» добре знане у всьому світі, – розповів Володимир Подворний. – Наші спеціалісти виконують його монтаж і незабаром центр почне функціонувати в Кропивницькому. Необхідно відзначити, що для своєї апаратури ми готуємо спеціальні розчини безпосередньо на місці, вони завжди свіжі, тож їх не потрібно закуповувати в готовому консервованому вигляді. Це – гарантія надання якісних послуг людям з хворими нирками.
Задоволений перебігом будівельних робіт і Андрій Райкович.
– Це надзвичайно важливий для міста медичний заклад, – наголосив очільник міста. – Його відкриття нетерпляче очікують понад сто кропивничан, для яких вчасний гемодіаліз – питання життя і смерті. При повноцінній роботі у три зміни ми зможемо максимально забезпечити необхідною медичною допомогою мешканців міста.
Новий гемодіалізний центр заплановано ввести в експлуатацію у вересні – до Дня міста Кропивницького.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 2.03993 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua