МЕНЮ


23 липень 2013 - 14:59

За «круглим столом» - про своєчасне запровадження електронної форми звітності по РРО


Керівник зазначив, що змін не потрібно боятися. Кожен їх має зрозуміти і віднайти корисне в них для своєї роботи. Податківці кожного дня намагаються створювати належні умови для мобільності у співпраці з платниками податків і покращенню сервісу податкової. Тому він закликав не зволікати тих власників РРО, хто ще не встиг переобладнати свою робочу техніку або замінити її на нову. Їм обов’язково потрібно звернутись до Центрів сервісного обслуговування, з якими було укладено договір про обслуговування щодо проведення ними відповідного доопрацювання даної моделі у термін до 01.01.2014 р., з якого використання такої техніки тягне за собою відповідальність.
Спілкування пройшло у змістовному і конструктивному діалозі. Адже головним завданням працівників податкової на шляху переходу від фіскального органу до сервісної служби є достатнє інформування платників про якісні зміни в роботі податкової, роз’яснення принципів нововведень та способів роботи з оновленим податковим законодавством та сервісами податкової.

Інформаційно – комунікаційний відділ
Кіровоградської ОДПІДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35946 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua