МЕНЮ


19 квiтень 2013 - 16:07

За місце на стоянці


В обставинах конфлікту, що стався у ніч на 31 серпня минулого року на автостоянці у селі Соколівському Кіровоградського району, розбирався недавно місцевий суд. На лаві підсудних перебував 36-літній кіровоградець Олександр, колишній працівник міліції. Йому інкримінували побиття 58-літньої Галини, яка в ту ніч сторожувала на автостоянці.

Як з’ясувалося в ході судового розгляду, рукоприкладству передував словесний конфлікт між сторожихою і клієнткою. Остання вимагала місця, на якому зазвичай залишала свою машину, а воно було зайняте іншим авто. І хоча вільної площі на стоянці було повно, до консенсусу жінки не дійшли. Клієнтка викликала на допомогу свого чоловіка. Той, прибувши на стоянку, розходився не на жарт… За словами Галини, він, вибивши двері сторожки і забігши всередину, штовхав її, волочив по підлозі, при цьому лаявся та висловлював погрози. За спостереженнями потерпілої, від її кривдника пахло спиртним.

Підсудний розповів, що прибув у ту ніч на автостоянку захищати дружину, яка покликала його, бо її ображала вартова. "Вона кричала на мою жінку, лаялась, – розказував Олександр в суді. – Поговоривши зі сторожихою у підвищеному тоні, я і дружина залишили стоянку. Я нікого не бив і був у ту ніч тверезий".

Та суд дійшов висновку, що Олександр таки розпускав руки. Йому призначено покарання у вигляді арешту на п’ять місяців. Крім того, Олександра зобов’язано сплатити потерпілій півтори тисячі гривень за матеріальну шкоду та десять тисяч гривень – за моральну.
19 квiтень 2013 - 16:29
Дмитрий (вст)

Вот и правильно, нечего показывать сучность. Быдло должно быть покарано.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35099 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua