МЕНЮ


2 липень 2018 - 10:44

За молоддю – майбутнє України


У Кропивницькому 23 червня підбили підсумки престижного міського конкурсу «Молода людина року».
Міський конкурс “Молода людина року” в обласному центрі проводиться вже втретє, він відзначає тих, хто працею і життям робить місто комфортнішим, примножує славу та добробут Кропивницького.
– За молоддю – майбутнє України, – наголосив міський голова Андрій Райкович. – Тільки молодим, енергійним, завзятим, освіченим людям підкорюється час. Тільки такі стають чемпіонами, захищають рідну землю, підкорюють наукові і творчі олімпи. Із впевненістю можна сказати, що сьогодні немає українця, який би не бажав миру і спокою на рідній землі. Кожного дня, щогодини Україна завдяки воїнам-героям, серед яких і кропивничани, виборює право бути суверенною, вільною державою.
У номінації «Молодий захисник України» за мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів і територіальної цілісності України, дипломом міського конкурсу “Молода людина року” нагороджено командира окремої розвідувальної роти молодшого сержанта Євгена Близнюка.
За особисту мужність та високий духовний і фізичний потенціал диплом міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Сила духу» вручено сержанту Збройних сил України учаснику відбору змагань “Ігри Нескорених” Василю Петринку.
ХХІ століття – це час високих технологій, інформатизації і мобільних знань. Знання – це не просто скарб, а інструмент володіння світом. А вміння вчитися – це ключ до нього.
Переможцем міського конкурсу в номінації «Молодий науковець року» визнано доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Анастасію Мельник
За високі професійні досягнення, особистий внесок у розвиток підприємства диплома міського конкурсу в номінації «Молодий працівник промислової галузі» удостоєний головний технолог виробництва морозива підприємства “Фірма «Ласка»” Сергій Качін
А серед енергійних, ініціативних людей, що зуміли організувати власну справу, втілили в життя нові ідеї і проекти та своєю сумлінною працею активно сприяють розвитку Кропивницького, у номінації «Молодий підприємець року» відзначили керівника мережі магазинів «Карамелька» Тетяну Доценко.
З упевненістю можна констатувати, що в Кропивницькому стрімко зростає спортивна зміна титулованим спортсменам: переможцем міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Відкриття року в галузі фізичної культури і спорту» став кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики Олег Дорощук.
Кропивницький знаний своїми унікальними талантами у царині мистецтва: музиканти, хореографи, художники, літератори – яскрава візитівка міста та області. За вагомі досягнення і пропаганду музичного мистецтва, активну концертну діяльність дипломом міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Відкриття року в галузі культури і мистецтва» нагороджено викладача співу музичного коледжу, соліста обласної філармонії Олександра Безая.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31335 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua