МЕНЮ


29 квiтень 2011 - 14:03

За незаконний продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім – адміністративна відповідальність


Під час відпрацювання на території обласного центру здійснено перевірку розважальних закладів, магазинів, кафе та барів.

Складено 17 адмінпротоколів, з них 9 – за порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (ч. 2 ст. 156 КупАП).

Не зважаючи на заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв чи тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, продавці окремих торгівельних закладів, зовсім не цікавлячись віком покупців, спокійно реалізовували їм цигарки, пиво і навіть горілку, – зазначає начальник ВКМСД УМВС в області Костянтин Ломакін. Відповідно за подібні дії на правопорушників очікує штраф від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також у результаті вжитих заходів до адміністративної відповідальності притягнено 10 неповнолітніх, з яких 5 – за ст. 175-1 КУпАП (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та 5 – за ст. 178 КупАП (розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п'яному вигляді).

Правоохоронці в черговий раз звертаються до працівників торгівлі й розважальних закладів з проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства та не продавати дітям алкоголю і тютюнових виробів.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37828 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua