МЕНЮ


18 листопад 2016 - 13:46

За один рік – сім оновлених спортивних залів


Цьогоріч за кошти з міського бюджету в Кропивницькому вже капітально відремонтовано три шкільних спортивних зали – у НВО № 6 і № 8 та в ЗОШ "Мрія".
І хоча у своїй передвиборчій програмі міський голова Андрій Райкович зазначав, що у випадку його обрання очільником обласного центру за кошти з міського бюджету щороку капітально ремонтуватимуть по п’ять спортивних залів у навчальних закладах, однак у перший же рік його головування заплановано відремонтувати сім (найближчим часом після кардинального оновлення приміщень для занять фізкультурою і спортом у гімназії ім. Т. Шевченка, ЗОШ № 4 і № 23 та в НВО № 17 відбудуться їх урочисті відкриття).
Днями Андрій Райкович разом із секретарем міської ради Андрієм Табаловим та заступником міського голови Наталією Дзюбою й учнями ЗОШ "Мрія" взяли участь у спортивному святі з нагоди відкриття відремонтованого спортивного залу в названій школі. На його оновлення, яке тривало два з половиною місяці, з міського бюджету було витрачено близько 400 тисяч гривень. За ці кошти там постелено спеціальну "спортивну" підлогу, встановлено вікна з металопластиковими рамами та енергоощадні світильники, стіни оббито м’яким антитравматичним покриттям тощо.
– Вітаю вас із відкриттям надзвичайно потрібного для школи приміщення, гадаю, що в цьому комфортному спортивному залі ви із задоволенням займатиметесь фізичною культурою, – сказав Андрій Райкович після того, як разом із Андрієм Табаловим перерізав червону стрічку при вході до спортзалу. – Завдяки цим заняттям ви ростимете здоровими, сильними, справжніми олімпійськими чемпіонами!
Для секретаря міської ради відкриття спортивного залу в школі "Мрія", у приміщеннях якої раніше був дитячий садок, стало непересічною подією ще й тому, що саме в тому дошкільному навчальному закладі минали його ранні дитячі роки. Він із задоволенням відзначив, що йому приємно бачити позитивні зміни.
– Ми робитимемо все, аби не зупинятись, вкладати в розвиток навчальних закладів щонайбільше коштів, – підкреслив Андрій Табалов. – Спортивні зали і майданчики посідають особливе місце в програмі соціально-економічного розвитку міста, бо здоров’я наших дітей – це беззаперечний пріоритет у діяльності міської влади.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36759 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua