МЕНЮ


6 жовтень 2010 - 18:13

За останні два тижні порушено чотири кримінальні справи стосовно депутатів місцевих рад


Виконувачем обов’язки прокурора області порушено кримінальну справу стосовно депутата сільської ради Новоархангельського району за фактом порушення трудового законодавства. Встановлено, що згадана особа будучи головою фермерського господарства достовірно знаючи що К. є неповнолітнім, уклав з ним трудовий договір без визначення конкретного місця роботи, обсягу та оплати, пообіцяв винагороду у 50 гривень зобов’язав хлопця виконувати роботи у фермерському господарстві пов’язані з протруюванням зерна пшениці, не забезпечивши індивідуальними засобами захисту дихальних шляхів. Кримінальну справу порушено за ч.2 ст.172 КК України.

Прокурором цього ж району порушено кримінальну справу стосовно сільського голови, який склав і посвідчив неправдиве доручення яким уповноважував особу оформити у нотаріальній конторі договір дарування на земельну ділянку вартістю 36 тисяч гривень. Справу порушено за ч.2 ст.364 та ч.2 ст366 КК України.
Ще одна кримінальна справа порушена стосовно одного з сільських голів Новоукраїнського району, який зловживаючи своїм службовим становищем та шляхом вчинення службового підроблення заволодів бюджетними коштами на загальну суму 19 тисяч гривень.

В Устинівському районі голова сільради підписав та завірив печаткою сільської ради рішення сесій щодо преміювання самого себе, на підставі яких упродовж трьох років отримував кошти. За даним фактом прокурором району порушено кримінальну справу зо ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст191, та ч.1 ст366 КК України.

Усі справи знаходяться у провадженні слідчих органів прокуратури.

Усього ж з початку року органами прокуратури області порушено 13 кримінальних справ щодо депутатів усіх рівнів, 9 з яких розслідувано та спрямовано до суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39996 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua