МЕНЮ


13 грудень 2013 - 16:15

За перемогу в “Бібліомості” отримали комп’ютери


Днями у Кіровоградській дитячій бібліотеці-філії №19 міської централізованої бібліотечної системи відбулась презентація комп’ютерного обладнання, яке заклад отримав після перемоги у п’ятому раунді міжнародної програми “Бібліоміст”. Тепер вся ця оргтехніка стане у пригоді юним користувачам у пошуку потрібної інформації в Інтернеті.

У невеличкому приміщенні бібліотеки зібрались її друзі – школярі, їхні батьки, колишні абоненти, які й донині не полишають тісних зв’язків із закладом.

Завідуюча дитячою бібліотекою-філією Олена Більченко розповіла присутнім про те, як бібліотечні працівники організовують роботу з дітьми, більшість яких – з неповних та проблемних сімей і котрих дуже важливо залучити до змістовного дозвілля. А наявність комп’ютера та вміння ним користуватись, виходити в Інтернет дуже багато важать у молодіжному середовищі. Отже, щоб вивести заклад культури на нові сучасні шляхи розвитку, поліпшити його технічну базу, бібліотекарі й беруть участь у різноманітних конкурсах, грантових програмах міжнародних організацій тощо.

За таку наполегливу працю подякували культармійцям начальник відділу культури та туризму міської ради Анна Назарець, директор міської централізованої бібліотечної системи Світлана Тимків. Запрошений на урочистості заступник міського голови Вадим Дрига, ознайомившись із роботою бібліотеки, з’ясувавши нагальні потреби колективу, пообіцяв допомогти їх вирішити. Також він зазначив, що міська влада сприятиме бібліотекам міста у поповненні книжкового фонду.

Раділи новому обладнанню і юні читачі. Члени клубу веселих Пізнайок та допитливих Чомучок підготували захоплюючу постановку про пригоди казкових героїв в Інтернет-просторі та важливість книги у житті кожної людини.

Поки дорослі обговорювали нагальні проблеми цього закладу, який є справжнім культурним осередком у великому житловому масиві на вулиці Пацаєва, дітлахи розмістились за комп’ютерами. Чотири машини не могли одночасно задовольнити інтерес всіх присутніх юних користувачів, тож частина з них терпляче чекала своєї черги.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35591 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua