МЕНЮ


19 сiчень 2011 - 09:52

За рік до прокуратури звернулося вісім тисяч жителів області


Керівництво прокуратури області постійно працює над покращенням ситуації з розгляду звернень та особистого прийому громадян, забезпечення кваліфікованого і своєчасного розгляду скарг і заяв, поліпшення організації особистого прийому громадян, захисту їх конституційних прав і свобод та інтересів держави та вимагає аналогічної роботи і від підпорядкованих прокурорів.

За інформацією старшого помічника прокурора області з питань розгляду листів та прийому громадян Алли Усатової прокуратура області при розгляді скарг та заяв громадян займає принципову позицію, спрямовану на повне усунення порушень законодавства України, відновлення порушених прав громадян з подальшим притягненням до передбаченої законодавством відповідальності винних посадових осіб.

Минулого року до органів прокуратури області надійшло понад вісім тисяч звернень громадян. На прийомі в міжміськрайпрокуратурах побувало 4982 громадян, з них особисто прокурорами прийнято 1198 громадян.

Впроваджено практику участі заявників у розгляді звернення, погодження з ними плану перевірки, урахування його обґрунтованих пропозицій та заперечень. Результати перевірки попередньо обговорюються із заявником, йому надається можливість ознайомитися з матеріалами перевірки, враховуються висловлені зауваження та пропозиції. Це сприяє досягненню більшої довіри та порозуміння при розгляді доводів їх звернень.

За результатами розгляду звернень громадян органами прокуратури області порушено 11 кримінальних справ, розглянуто із вжиттям заходів 111 приписів і подань, задоволено 31 протест. За результатами розгляду документів прокурорського реагування притягнуто до дисциплінарної відповідальності 34 посадові особи. Відшкодовано за актами прокурорського реагування 383 тис. грн.

Крім того, на підставі ст.36-1 Закону України «Про прокуратуру» у 216 випадках прокурори Кіровоградщини за зверненнями та скаргами громадян щодо порушення їх прав і свобод представляли їх інтереси в судах різних рівнів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37677 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua