МЕНЮ


19 сiчень 2011 - 09:55

За рік прокуратура пред’явила позовів на 85 мільйонів гривень


Як повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави у судах прокуратури області Анна Володіна упродовж 2010 року у порядку різних видів судочинства прокурорами пред’явлено позовів на суму 84 млн. грн. Судами розглянуто та задоволено позовів прокурорів на суму 67,7 млн. грн.

Поновлено житлові, соціальні, майнові права майже півтори тисячі громадян. Прокурорами заявлено вимог про стягнення боргу по заробітній платі на загальну суму понад 3 млн.грн. За задоволеними заявами та позовами прокурорів на користь громадян судами стягнуто 2,7 млн. грн. заборгованої заробітної плати.

Значну увагу приділено захисту інтересів держави у бюджетній сфері та оподаткуванні. З цих питань прокурорами заявлено позовів на суму понад 47 млн.грн., з яких понад 37 млн.грн. – про стягнення ПДВ. За задоволеними позовами прокурорів зазначеної категорії стягнуто 33,7 млн.грн., з яких 25 млн.грн. – ПДВ.

Так, Кіровоградським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора Кіровського району м.Кіровограда в інтересах держави, в особі Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції, до приватного підприємства «Т» про стягнення податкової заборгованості за рахунок активів у сумі 7 млн. 482 тис.грн., у т.ч. заборгованості з податку на додану вартість у сумі 6 млн. 126 тис.грн.

На відшкодування шкоди, заподіяної інтересам держави та громадян злочинними діяннями, прокурорами заявлено позовів на суму 25,8 млн.грн. Судами задоволено позовів цієї категорії на суму 5,8 млн.грн.

В апеляційному та касаційному порядку ініційовано перегляд 145 судових рішень. За задоволеними скаргами прокурорів скасовано 88 незаконних судових рішення, що дозволило запобігти втратам бюджету у розмірі понад 10 млн.грн., поновити державні інтереси, зокрема, щодо права державної та комунальної власності, земельних правовідносин.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36198 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua