МЕНЮ


12 березень 2010 - 08:16

ЗА СВАВІЛЛЯ – ПОДАЛІ ВІД КЕРМА


Одне з таких порушень стало систематичним на кінцевій зупинці маршрутних таксі №№ 14 і 103 на Новій Балашівці (вулиця Кільцева). За угодою між міською владою і приватними перевізниками, на маршрут № 103 виїжджають як мікроавтобуси з оплатою проїзду півтори гривні, так і автобуси звичайного режиму руху (пільгові), в яких вартість проїзду – одна гривня. Мешканці Нової Балашівки поскаржилися до департаменту, що вже тривалий час одному-єдиному пільговому автобусові 103-го маршруту блокують в’їзд на його кінцеву зупинку його "непільгові" колеги. Тому люди не можуть під’їхати ним до центру міста й зекономити таким чином хоча б невеликі гроші. А для них це суттєва втрата, адже до роботи доводиться добиратися громадським транспортом з кількома пересадками.

Оперативно відреагувавши на скаргу, на кінцеву зупинку маршруту № 103 виїхав працівник департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради. І на власні очі побачив ігнорування одним з водіїв маршрутного таксі правил перевезення пасажирів. А точніше – відтіснення маршруткою пільгового автобуса подалі від зупинки. Після звернення представника департаменту до водія-порушника з вимогою припинити свавілля і пред’явити документи, на підставі яких той працює на даному маршруті, водій відмовився це робити, вийшов з кабіни, хряснувши щосили дверцятами.

Описаний інцидент став предметом розгляду на засіданні працівників департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради під головуванням його директора Миколи Цуканова. Перед засіданням було з’ясовано, що порушник – це водій Валерій Печончік, який працює в ЗАТ "Автоінвест" на мікроавтобусі "ГАЗель" (державний номер – 04253 АА). На розгляд прийшли запрошені директор ЗАТ "Автоінвест" Євген Данеко, водій-порушник та механік підприємства Дмитро Циганаш. Під час обговорення грубого порушення водієм правил перевезення пасажирів громадським транспортом Микола Цуканов зазначив, що водій не лише зігнорував умови договору між міською владою і перевізниками, а й надзвичайно брутально повівся як із пасажирами, так і з представником департаменту. Зважаючи на небезпечні дії водія-порушника на маршруті, а також на злісне ігнорування ним писаних й неписаних правил, директор департаменту рекомендував не допускати надалі порушника до перевезення пасажирів – і не лише на маршруті № 103, а й на будь-якому іншому. Таке рішення може здатися надто жорстким, але ж порушник свідомо нехтував інтересами пасажирів, до того ж виконував на кінцевій зупинці маршруту № 103 небезпечні для здоров’я і життя людей та водія пільгового автобуса піруети, місце яким – лише на автомобільних ралі де-небудь у пустелі, а не на міських вулицях.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40237 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua