МЕНЮ


26 вересень 2012 - 10:26

За телефонний «тероризм» – позбавлення волі від 2 до 8 років


20 вересня ц.р. до чергової частини УМВС України в області надійшло анонімне телефонне повідомлення про замінування одного з промислових підприємств міста Кіровограда.

На місце події негайно прибули співробітники СБУ, міліції, вибухо-технічної служби НДЕКЦ. Правоохоронці ретельно перевірили територію підприємства, але жодних вибухових пристроїв не виявили.

Співробітники СБУ спільно з органами міліції тим часом швидко встановили особу, яка телефонувала. Ним виявився 37-річний працівник вказаного підприємства. Зловмисник визнав свою провину та пояснив, що здійснив анонімний дзвінок з хуліганських мотивів.

Органами УМВС в Кіровоградській області порушено кримінальну справу стосовно зловмисника за ознаками злочину, передбаченого ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

Згідно з новою редакцією Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу та інших дій, які загрожують загибелі людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі від 2 до 6 років. Ті самі дії, які потягли за собою тяжкі наслідки або дії, вчинені повторно, караються позбавленням волі на строк від 4 до 8 років.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37076 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua