МЕНЮ


12 серпень 2002 - 23:11

ЗА ТОРГІВЛЕЮ ПИВОМ — ОСОБЛИВИЙ КОНТРОЛЬ


Зазначене роз'яснення дає однозначну відповідь, як саме повинні здійснюватися розрахунки при продажу підакцизних товарів (крім пива на розлив) суб'єктами підприємницької діяльності-фізичними особами - платниками єдиного та фіксованого податків. Вони повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) або розрахункові книжки на загальних підставах.

Слід підкреслити, що у разі одночасного продажу такими суб'єктами як підакцизних, так і інших товарів в одному торговому об'єкті або продажу підакцизних товарів в одному з торгових об'єктів суб'єкта підприємницької діяльності всі розрахунки повинні здійснюватися з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

До речі, у торговців досить часто виникає запитання, як саме розуміти термін "пиво на розлив". Якщо продаж цього напою здійснюється через розлив його у кухлі, склянки, інший посуд або тару, які використовуються для безпосереднього споживання напою, то саме на таку форму відпуску товару поширюється норма ст.9 Закону №1776-ІІІ щодо незастосування РРО та розрахункових книжок.

Відділ зв'язків з громадськістю та масово-роз'яснювальної роботи ДПІ в м.КіровоградіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41872 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua