МЕНЮ


31 сiчень 2014 - 18:13

За виконанням меморандуму між владою й аптеками стежитиме спецгрупа


Розпорядженням кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса затверджено склад робочої групи, до якої увійшли спеціалісти управління охорони здоров`я та управління зі сприяння розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення міської ради, яка відстежуватиме виконання умов меморандуму про співпрацю між обласною державною адміністрацією та суб’єктами господарювання, що реалізують лікарські засоби та вироби медичного призначення на території Кіровограда.

З метою стабілізації цінової ситуації на ринку лікарських засобів, забезпечення населення ліками за доступними цінами у вересні минулого року між облдержадміністрацією та суб`єктами господарювання, що здійснюють реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення, було підписано меморандум про співробітництво. У Кіровограді підписантами стали 17 суб`єктів господарювання, у підпорядкуванні яких знаходяться 132 аптечних закладів. Це суб’єкти підприємницької діяльності – ПП "Акцесоріус", ТОВ "ЯМТ", ПП "Кверкус", ТОВ "РОДІЙ ФАРМ", ТОВ "РЕНІЙ ФАРМ", ТОВ "Аптека Нова", КП "Кіровоградфармація", ФОП Заболотна Вікторія Миколаївна, ФОП Заболотна Віра Михайлівна, ТОВ "Аптекар – Груп",ТОВ "Інкопмарк Медсервіс", ТОВ "Медфарм – М",ПП ПВФ "Ацинус", ПП "Лікарня Святого Луки", ПАТ "Ліки Кіровоградщини", ТОВ "Епсілон", ТОВ ВФ "АПЕК".

Начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова повідомила, що спеціалісти управління постійно відстежують ситуацію щодо виконання умов меморандуму, моніторячи ціни, наявність у повному обсязі лікарських засобів та виробів медичного призначення, передбачені переліком, в аптечній мережі міста, а також перевіряють у "Куточку споживача" наявність копій меморандуму та переліку лікарських засобів і виробів медичного призначення, які реалізуються по фіксованих цінах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.2561 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua