МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:52

За вимагання «добровільних внесків» – геть зі школи


Цьогоріч у міському бюджеті для розвитку освіти передбачено майже 900 мільйонів гривень, тож школи, дошкільні заклади – пріоритети в діяльності міської влади, наголосив Андрій Райкович. А тому збирати кошти з батьків учнів у школах Кропивницького заборонено в будь-якому вигляді.
Очільник міста також звернувся до одного зі своїх заступників, Наталії Дзюби, яка опікується освітньою галуззю міста, з наполегливим проханням звернути увагу на роботу фахівців, які відповідають за тендерну політику в галузі.
– Не розумію ситуацію, коли тендери не відбуваються по кілька разів. А ще як міський голова, що заборонив збирати гроші з батьків, не хочу чути, що в окремих закладах освіти це робили, – попередив Андрій Райкович. – Я сказав директорам, що вони опиняться за межами школи, якщо вимагатимуть самі або через посередників кошти в батьків.
Керівник Кропивницького також наголосив на необхідності директорам шкіл, їхнім адміністраціям частіше спілкуватися з батьками школярів і прислухатися до обґрунтованої критики.7 вересень 2018 - 11:24
Аналітик (вст)

Добре, якби це було саме так, бо завжди знайдуться "активісти" нібито від батьківського комітету, збираючи гроші для "покращання своїм діточкам", як було вже не раз, і а ні директор школи, а ні класний керівник тут будуть, нібито, ні до чого.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44519 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua