МЕНЮ


25 березень 2011 - 12:14

За вимагання у інвалідів оплати за надання медичної допомоги лікар відповідатиме у суді


У ході досудового слідства встановлено, що службові особи вказаного медичного закладу порушували права громадян на безоплатну медичну допомогу, незаконно вимагали від інвалідів оплати за надання медичної допомоги. Службовими особами закладу хворим поставлені умови про можливість надання стаціонарного медичного лікування лише після сплати добровільних внесків, які також в супереч Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» в зазначеному медичному закладі фіксовані, зокрема, колишні працівники залізничного транспорту повинні сплачувати 100 грн., особи, які не працювали на залізниці - 200 грн.

Кримінальну справу розслідувано у повному обсязі та направлено до Гайворонського районного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, що у січні цього року Знам’янським міжрайонним прокурором скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням лікаря-терапевта Знам’янської ЦРЛ у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України. України. У цьому лікувальному закладі складали неправдиві епікризи та виписки з історії хвороб дев’ятьом громадянам на основі яких останні отримали висновки медико-соціальної експертної комісії про наявність у них ознак інвалідності та, як наслідок, отримали пенсій по інвалідності, пільг і компенсацій на суму понад 400 тис грн.

Прес-служба прокуратури областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35848 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua