МЕНЮ


6 червень 2014 - 10:45

За здоров’ям – у табір!


Про це кореспонденту “Вечірньої газети” повідомила головний спеціаліст відділу організації держсанепіднагляду головного управління Держсанепідслужби в області Наталія Борщ.

Через те, що в нашому регіоні є проблеми з інфекційною захворюваністю дітей, зокрема підвищена захворюваність на кір і краснуху, головний спеціаліст відділу організації держсанепіднагляду ГУ Держсанепідслужби в області Тетяна Задорожна наголосила на необхідністі звернути увагу педіатрів, які даватимуть висновок про стан здоров’я дітей, зважати на цю обставину. Крім того, вожаті також мають бути вакциновані проти цих захворювань. Дуже важливим є здоров’я працівників харчоблоків, особливо щодо кишкових захворювань.

А директор ДУ "Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" Іван Касьяненко звернув увагу на необхідність проведення на територіях таборів заходів профілактики хвороби Лайма, малярії, лептоспірозу.

Як наголосив начальник головного управління Держсанепідслужби в області Святослав Протас, хоча підготовка та проведення нинішньої оздоровчої кампанії й відбувається в умовах напруженої соціально-політичної ситуації в країні, всі причетні до неї мають докласти максимум зусиль для забезпечення високого рівня відпочинку та оздоровлення дітей.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3842 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua