МЕНЮ


2 липень 2004 - 14:05

ЗааТАКували "БІЛОРУСА". ВІЗИТ ВІКТОРА ЮЩЕНКА ДО КІРОВОГРАДА


По-друге, сам Ющенко відверто розчарував. Сорокахвилинний монотонний виступ Віктора Андрійовича не переконав у його хваленій харизматичності. Такими монологами народ на барикади не піднімеш, їх навіть не розбудиш. Якщо лідер блоку "Наша Україна" зморився (як пояснювали його стан прихильники), то відпочивати треба. Адже президентська гонка ще й не стартувала. І хоч Віктор Андрійович кинув у натовп (саме так охарактеризував кіровоградців, які зібралися на площі, народний депутат Євген Червоненко) завчений жарт, що він мужчина не лише в штанях, все ж здоров'я треба б поберегти...

А якщо серйозніше, то склалося враження, що вже "нашоукраїнські" політтехнологи підсунули Ющенкові доповідь на всі випадки життя. З нею він може виступати і в Ужгороді, і в Луганську, навіть у Бобринці. Жодного слова про Кіровоград, його проблеми. Жодних пояснень, чому ж фракція "Наша Україна" не голосувала ні за постанову про відзначення 250-річчя Кіровограда, ні за зміни до держбюджету-2004, якими нашому місту виділено 40 мільйонів гривень.

Немає на сьогодні у Ющенка і чіткої програми. Що робитиме зразу, як стане президентом. 5-7 пунктів. Тільки критика діючої влади. А що ж тут нового? Будь-яка бабця проклинає її останні 14 років. Висновок: той, хто хоче перемогти, не повинен так агітувати, як Ющенко. Бо програє.

І не допоможуть навіть юні оптимісти, які провладний тракторець "Білорусь" на площі Кірова за 20 хвилин перетворили на опозиційний, обклеївши його агітаційними наклейками...Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37134 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua