МЕНЮ


1 серпень 2014 - 11:42

Забули виконати вирок


Невідкладно відреагувала прокуратура Кіровограда на звернення місцевої жительки про те, що громадянин, який своїм авто скалічив її сина в ДТП, перебуває на волі і погрожує їй розправою, хоча термін ув’язнення, призначений йому судом, ще не скінчився.

Прокурорські працівники встановили, що 23-літнього кіровоградця, на якого вказала заявниця, й справді було засуджено Кіровським районним судом за порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило тяжке тілесне ушкодження, до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на такий же термін. Проте цей вирок суду після набрання ним законної сили не було виконано, і засуджений більше місяця безпідставно перебував на волі.

«Прокуратура вимагає провести службове розслідування за фактом неналежного виконання службових обов’язків та грубого порушення кримінально-виконавчого законодавства працівником, якому доручили виконання вироку, – повідомляється на сайті прокуратури області. – На даний час засуджений реально відбуває покарання. У свою чергу, прокуратура готує апеляційну скаргу з вимогою більш суворого покарання для підсудного».
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41798 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua