МЕНЮ


7 грудень 2018 - 13:59

Задля блага пацієнтів


Оновленим рентгенологічним відділенням відтепер може похвалитися стаціонар №1 центральної міської лікарні на Фортечних валах Кропивницького. Урочисте його відкриття відбулось третього грудня. На подвір’ї лікарні зібрався медичний колектив закладу, завітав сюди й міський голова Андрій Райкович.

Рентгенологічне відділення розташоване у корпусі лікарні, який є архітектурною пам’яткою, тому ремонт будівлі потребував усіляких погоджень з вищестоящими державними установами. Саме тому і затягнулись на два роки будівельні роботи. Але результат перевершив всілякі сподівання. Тепер тут по-справжньому сучасні, комфортні умови надання медичних послуг.

– Оновлення рентгенологічного відділення ми чекали досить довго, адже старе обладнання прослужило років п’ятдесят і повністю вичерпало свій ресурс, – зазначив головний лікар ЦМЛ Олександр Артюх. – З ініціативи Андрія Райковича для придбання сучасного цифрового рентген-апарата та на капітальний ремонт корпусу рентгенологічного відділення з міського бюджету виділено 6,5 мільйона гривень. При виборі обладнання ми наполягли на тому, що нам потрібен рентген-апарат на три робочих місця. Наша лікарня досить велика. Ми маємо терапевтичне, інфекційне для дорослих та єдине на все місто дитяче інфекційне відділення. Обслуговуються у нас мешканці не лише нашого міста, а й області, тому для нас скопія як метод рентгенологічного обстеження досить важлива. Спочатку ми думали обладнати і реконструювати лише рентген-кабінет, але міський голова наполіг на тому, щоб відремонтували весь корпус. Було два етапи реконструкції, і результат себе перевершив.

Міська влада приділяє надзвичайну увагу розбудові медичної галузі Кропивницького. За останніх кілька років капітально відремонтовані та введені в дію гемодіалізне відділення, відділення судинних захворювань у різних лікувальних закладах міста. У пологовому будинку №1 після реконструкції відкрито перинатальне відділення для виходжування недоношених новонароджених.

– Ми крок за кроком розбудовуємо медичні заклади обласного центру, – розповів на зустрічі з колективом лікарні Андрій Райкович. – Все це важливі напрямки, що дають можливість ефективно та якісно діагностувати хворобу та вилікувати людину. Рентген-відділення надзвичайно важливе, його відкриття чекала медицина нашого міста протягом багатьох років. Але на цьому не зупинятимемось. Зараз працюватимемо над розбудовою колишньої медико-санітарної частини №19, яка перейшла до комунальної власності. Приміщення там сучасне, просторе. Для того, щоб воно успішно функціонувало, нам необхідно не лише створити там належні умови для медичного обслуговування кропивничан, а й необхідну інфраструктуру – побудувати дорогу, пустити туди громадський транспорт. Весь цей комплекс робіт дозволить підняти нашу кропивницьку медицину на сучасний рівень.

Досвідчений лікар-рентгенолог Ольга Роговцева, яка відпрацювала у старому рентген-кабінеті 35 років, та її молоді колеги радіють новому обладнання та комфортним умовам, в яких відтепер працюватимуть.

– Нам довго обіцяли, що зроблять ремонт у цьому відділенні. – розповіла Ольга Остапівна. – Ви можете подивитись на фото, в яких страшних умовах ми працювали. Тепер це абсолютно інше приміщення – світле, зручне, комфортне. Такі умови праці, новітнє обладнання дозволять нам більш точно ставити діагноз, а нашим пацієнтам – успішно лікуватись.

Під час урочистостей Андрій Райкович вручив грамоти обласної державної адміністрації головному лікарю центральної міської лікарні Олександру Артюху та заступнику головного лікаря з технічних питань Ігорю Поліщуку.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34998 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua