МЕНЮ


31 сiчень 2020 - 11:20

Задля мешканців Великої Балки


– Своїм досягненням як депутата і секретаря міської ради вважаю те, що зумів разом з міським головою об’єднати депутатів ради різних політичних сил навколо розбудови нашого міста, ухвалення вкрай важливих рішень і максимально прозорої діяльності ради, – наголосив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, звітуючи перед жителями Великої Балки про свою роботу як депутата по цьому округу. – Наші з вами зусилля були спрямовані на те, аби мікрорайон перестав вважатися віддаленим. Тут поступово ремонтуються дороги, встановлюється вуличне освітлення, вчасно вивозяться побутові відходи, ремонтуються дитячі майданчики.

Андрій Табалов відзначив, що у 2019 році на підставі звернень мешканців мікрорайону було виконано низку ремонтних робіт. Так, капітально відремонтовано мережі освітлення на вулиці та в провулку Матросова (почато у 2018 році), по тупику Береславському та Мирному; освітлено майданчик на розі вулиць Шевченка та Світлої. Також виконано герметизацію дворових колодязів будинку на Студентському бульварі, 18, замінено ліхтарі на економні на вулиці Чайковського, внутрішньо-будинкові інженерні мережі водопостачання, водовідведення, теплопоста- чання з проведенням реконструкції насосної установки для підкачування води на верхні поверхи будинку на вулиці Михайлівській,1. Влітку та восени у приватному секторі Великої Балки виконували грейдерування доріг з підсипкою та без неї. Найважливішим досягненням Андрій Табалов назвав відкриття аптеки на Великій Балці.

За 2019 рік до приймальні депутата надійшли 76 звернень, на підставі яких було подано 47 депутатських звернень, з них 43 вже виконано, а 4 – перебувають на контролі виконавчих органів ради.

Щодо плану роботи на 2020 рік Андрій Табалов зазначив, що, відповідно до звернень громадян, подав до міських галузевих програм усі пропозиції жителів Великої Балки стосовно ремонту об’єктів житлово-комунального господарства. Але пріоритетними назвав асфальтування дороги по вулиці Шевченка (від вулиці Сєдова до вулиці Світлої) та відновлення мереж зовнішнього освітлення по провулках Мухіної, Ананієвському, Голубиному, Мирному, Скелястому, тупику Косий В’їзд. Також запланована заміна ламп освітлення по провулках Верхній Степовий та Ушинського. А ще у планах на цей рік – капітально відремонтувати три містки через річку Біянка.

Насамкінець Андрій Табалов подякував головам квартальних комітетів та жителям Балки за небайдужість та наполегливість, адже лише разом можна зробити і мікрорайон, і наше місто комфортнішими та безпечнішими.

Фото Олександра ШУЛЕШКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36784 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua