МЕНЮ


22 грудень 2014 - 10:43

Завершується будівництво мосту через Інгул


Зведення пішохідного мосту через Інгул у Кіровограді входить у завершальну фазу.

19 грудня будівельники вже облаштували майданчики для підйомного крану, з допомогою якого буде здійснюватися монтаж конструкцій ферм. Перевірити хід робіт на будівельний майданчик завітав секретар міської ради Іван Марковський.

Тут активно готуються до найвідповідальнішого етапу – встановлення металевих конструкцій мосту. Майстри ретельно виконують оптичну розмітку місць кріплення ферм. Одночасно вирішується питання будівництва під’їзду до нового переходу через річку. За сприяння Івана Марковського на будівельний майданчик авансом, без передплати завезуть 100 кубічних метрів щебеню, який піде на організацію основи майбутньої дороги.

У цей час в цехах підприємства – підрядника теж кипить робота. Тут зварюються металеві профілі у конструкцію ферми мосту. Зважаючи на прискіпливий інтерес громадськості і засобів масової інформації до перебігу зведення переходу, підрядник уклав угоду з державним підприємством “Кіровоградський експертно – технічний центр держгірпромнагляду України”. Експерти контролюватимуть ультразвуком кожний зварений шов і у подальшому оприлюднять результати експертизи.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37756 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua