МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:45

Загальноміська толока


У загальноміському генеральному прибиранні вулиць, парків, скверів минулої суботи взяло участь близько тисячі кіровоградців, які використовували при цьому майже сорок різноманітних транспортних засобів.

– Представники міської влади працювали переважно в парку імені Пушкіна, – розповів заступник міського голови Сергій Васильченко. – На сьогодні це надзвичайно важливий об’єкт, оскільки йдеться про відродження однієї із чудових зелених зон відпочинку в місті. Тут споруджено пішохідний міст, який з’єднав два береги Інгулу, триває благоустрій обох берегів річки. Представники різних служб відновлюють зовнішнє освітлення, розчищають русло ріки, поновлюють зруйновану огорожу на набережній.

Заступник очільника міста подякував усім кіровоградцям, які відгукнулися на заклик міської влади і попрацювали 25 квітня на свою громаду у парках і скверах, на вулицях і проспектах обласного центру, на прилеглих до підприємств земельних ділянках, на прибудинкових територіях і у приватному секторі.

– Ми ще підіб’ємо підсумки місячника з благоустрою й обов’язково відзначимо найактивніших, – зазначив Сергій Васильченко. – Тепер спільним нашим завданням, влади і громади, є збереження всього того, що ми зробили в місті власними руками.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39026 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua