МЕНЮ


25 лютий 2015 - 14:54

Загинув, рятуючи товаришів


25 лютого кіровоградці провели в останню путь свого земляка бійця батальйону оперативного призначення МВС України "Донбас" Євгена Тельнова.

Прощання відбулося на Театральній площі обласного центру. Віддати данину пам’яті героєві АТО прийшли його рідні та близькі, побратими по зброї, правоохоронці та небайдужі кіровоградці. На прощальній панахиді також були присутні голова обласної державної організації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський та інші.

– Ми прощаємося з Людиною з великої літери, – розповів, ковтаючи сльози, про останній подвиг героя його побратим з батальйону "Донбас" Дмитро Бабкін. – Женя пройшов Іловайськ, вижив у тому "котлі". Він був для нас прикладом в усьому – у мужності, відповідальності, честі, гідності, взаємовиручки. Ще в Іловайську він не розгубився під час обстрілів – особисто підбив два танки та БМП, не здався в полон, вийшов з оточення зі зброєю. А загинув наш Євген Львович за своїх товаришів під Широкіним. Кинувся рятувати побратимів, подарував їм шанс на життя, а сам загинув. Для нас він завжди залишатиметься найкращим. Тому командування батальйону вийшло з клопотанням до Президента України про присвоєння Євгену Тельнову звання Героя України.

Поховали Євгена Тельнова на алеї Слави Рівненського кладовища. А день прощання з героєм у Кіровограді був оголошений Днем жалоби.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42277 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua