МЕНЮ


31 жовтень 2017 - 13:04

Загинув, виконуючи військовий обов’язок


Дев’ятнадцятого жовтня на алеї Слави Рівненського кладовища в Кропивницькому попрощалися з бійцем військової частини В 2701 (ПТАД 57 ОМПБр) молодшим лейтенантом Андрієм Беспаловим. Провести його в останню путь прийшли батьки, рідні і друзі, бойові побратими, очільники області та міста, громадськість обласного центру.
Загинув Андрій Беспалов 16 жовтня 2017 року під час переслідування диверсійно-розві- дувальної групи російських найманців у районі селища Нівельського Донецької області, потрапивши в мінну пастку.
– Сьогодні ми молимося за воїна Андрія. Але це не молитва-прощання, це молитва-подяка за його подвиг, за його життя. Ми повинні дякувати Богові за те, що у нашій країні є такі хоробрі люди, як Андрій, – сказав під час панахиди владика Марк, єпископ Кропивницький і Голованівський. – Також ця молитва – надія на те, що той подвиг, який звершують наші воїни на Сході України, справу, за яку вони поклали своє життя, ми не забудемо. І нехай ця щира молитва за героя Андрія стане свідченням нашої небайдужості, нашої любові до нього.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35653 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua