МЕНЮ


2 березень 2018 - 06:56

Закликають створювати ОСББ


У Кропивницькому людей закликають активніше створювати об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків. Як наголосив на нараді з керівниками комунальних підприємств начальник головного управління житлово-комнального господарства міської ради Віктор Кухаренко, це не тільки вимога закону – це вигідно для самих мешканців.
– Це може бути не один будинок, а кілька об’єднаних в ОСББ. Необхідно проводити збори і визначатися з формою правління, – зазначив Віктор Кухаренко. – У Кропивницькому – близько 1400 житлових будинків, і тільки приблизно у 100 створено ОСББ. Якщо ОСББ немає, то на конкурсній основі будуть визначати управителів будинками. До першого червня, відповідно до законодавства, ми повинні врегулювати всі питання, пов’язані з управляючими компаніями. Керівникам ЖЕО слід теж готуватися до цього. У кожного з них є можливість взяти участь у конкурсі.
На нараді доручено підприємству “Геркон” активізувати ремонт ліфтів.
– У місті є ліфти поламані, розграбовані. Необхідно найближчим часом разом з керівниками ЖЕО попрацювати над тим, щоб запустити всі ліфти. Якщо підйомник не працює день – проблеми не буде. Але якщо це розтягується на тижні і місяці, відновити його роботу буде складно, і обійдеться це значно дорожче, – зазначив Віктор Кухаренко.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39556 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua