МЕНЮ


9 листопад 2001 - 09:41

“ЗАКОН РУБИЛЬНИКА” СТРАШНИЙ І ДЛЯ АРМІЇ


Практично ніяких проблем з технічним та матеріальним забезпеченням на сьогодні немає, запевнив командир частини (він же одночасно і начальник гарнізону) Валерій Якуба. Техніка, яка є на озброєнні, за роками випуску не застаріла і цілком боєпридатна.

Найбільша проблема, яка допікає ракетникам, — відключення електроенергії. Минулого року, наприклад, вони дві доби лишалися без світла. Акумулятори та дизель-генератори ситуації не рятують: їх надовго не вистачає.

Спасибі обласній владі, яка в таких випадках оперативно втручається і допомагає вирішувати проблему. На сьогодні борг перед енергетиками — 28 тисяч гривень. Але я хотів би, говорить Валерій Семенович, щоб і енергопостачальники зрозуміли: ми не госпрозрахункова частина, грошей не заробляємо. Які кошти виділяються з Держбюджету, тим і розраховуємось.

Заступник командира з виховної роботи Іван Шевчук запевнив: батьки, чиї діти тут служать, можуть не хвилюватись — “дідівщини” у частині немає. Жодної карної справи за останні роки не заведено: випадок 1998 року став гіркою наукою для всіх.

До 2015 року українська армія, як відомо, має перейти на професійну основу. З минулого року і в ракетній частині з’явились контрактники. На сьогодні їх 80. 25 із них — жінки. Заробітна плата — від 220 до 270 гривень (залежно від посади і звання).

За наступні чотири роки кількість контрактників має досягти 30 відсотків. В основному, це водії, зв’язківці, начальники радіостанцій.

Ольга ПилипенкоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25686 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua