МЕНЮ


22 жовтень 2010 - 12:23

ЗАМІСТЬ АВТОСТОЯНКИ – СКВЕР


Володимир Пузаков та Сергій Хільченко на місці майбутнього скверу побували минулої неділі. Зустрівшись із жителями вулиць Жадова, Попова, Пацаєва, вони розповіли про свої плани щодо благоустрою цієї території.

– До мене звернувся депутат міської ради Сергій Хільченко з пропозицією на вільній території висадити дерева і закласти сквер, – зазначив Володимир Тихонович. – Ця ідея дуже хороша, і я її підтримав. Залучив до роботи КП "Трест зеленого господарства", працівники якого привезли саджанці дерев, воду для поливу. Я думаю, це буде ще одне гарне зелене й затишне місце, де діти та дорослі зможуть відпочивати.

Сергій Хільченко розповів, як виникла ідея створити сквер на місці пустиря: "На цій території хтось хотів зробити автостоянку. Жителі будинків, що поряд, звернулися до мене зі скаргами із цього приводу. Ніякої автостоянки тут не буде. Зараз ми висадимо дерева, де потрібно, розрівняємо місцевість, поставимо лавочки, зробимо доріжки та освітлення. Тут з’явиться затишний гарний сквер. Жителі цього мікрорайону дійсно потребують такої зони відпочинку".

Усього, за словами працівників тресту, на цій території висаджено 450 дерев. Це переважно клен, граб, акації та катальпи, такі ж, які прикрашають кіровоградську набережну.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36367 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua