МЕНЮ


24 березень 2017 - 06:57

Замість наради – нагородження й концерт


З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 20 березня в міській раді Кропивницького замість звичайної щопонеділкової наради комунальників відбувся святковий захід із нагородженням найуспішніших працівників.
Надавачів комунальних та побутових послуг зі святом привітали секретар міської ради Андрій Табалов (на знімку) та заступник міського голови Олександр Мосін.
– Вдячний працівникам комунального та побутового господарств за їхню щоденну, щогодинну боротьбу зі сміттям, снігом, ямами на дорогах обласного центру, а також за надання різноманітних побутових послуг, – сказав Андрій Табалов. – На ваших плечах лежить величезний вантаж відповідальності за забезпечення життєдіяльності міста. Бажаю вам мати міцне здоров’я і отримувати задоволення як від роботи, так і від життя.
Привітав присутніх у залі зі святом і Олександр Мосін, після чого секретар міської ради і заступник міського голови вручили багатьом з них відзнаки ОДА й міської ради та виконавчого комітету.
Свої творчі виступи присутнім подарували вихованці дитсадка № 72, зразковий хореографічний ансамбль «Анюта», викладач та учениця музичної школи № 4 Ірина Держенюк і Карина Білова, зразковий хореографічний ансамбль «Алегро» та міський професійний духовий оркестр.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41275 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua