МЕНЮ


3 червень 2011 - 13:10

Замість забудови - гарний дитячий майданчик!


Наша газета неодноразово розповідала про конфлікт між Приватбанком та жителями багатоповерхівок, що на вулиці Гагаріна, який триває вже сім років. Нагадаємо, що приватній структурі закортіло звести на розі вулиць Гагаріна та Пашутіна свою будівлю (земельну ділянку їй виділили депутати міської ради ще четвертого скликання). Люди були категорично проти будівництва об’єкту, адже на цьому місці розміщувався дитячий майданчик, а поряд – чи не єдина в мікрорайоні невеличка зелена зона. Мешканці, відстоюючи свої інтереси, пішли у суди. Судова тяганина тривала довго, і тільки після того, як у ситуацію втрутився кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, справу повернули на повторний розгляд. Він постійно тримає ситуацію на особистому контролі. Крім того, Олександр Дмитрович доручив відділу фізкультури та спорту віднайти можливість рекоструювати дитячий майданчик на розі вулиць Гагаріна і Пашутіна, аби з одного боку тут мали можливість гратися діти різного віку, займатися фізичними вправами підлітки та дорослі, а з іншого – щоб уже ні в кого не піднялася рука на це місце.

Про те, що дитячий майданчик реконструюють, заступник міського голови Лариса Андреєва та керуюча справами виконкому Лідія Єльчанінова повідомили мешканцям під час зустрічі наприкінці березня. Минуло зовсім небагато часу – і ця обіцянка була виконана. Зараз на розі вулиць Гагаріна та Пашутіна – великий гарний дитячий майданчик, із гойдалками, воротьми для футболу, столами для настільного тенісу, турнікетами, драбинками і таке інше. Дитячий гомін тут чути постійно, приходять і мамочки із зовсім маленькими діточками, і дорослі покачати прес та біцепси. У тому, що роботи виконано на совість, переконався і кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, який разом з Лідією Єльчаніновою завітав за вищевказаною адресою учора ввечері. Люди, які відразу обступили керівника міста, висловлювали слова щирої подяки за такий гарний дарунок, за те, що міська влада не залишила жителів один на один із їхніми проблемами, а надає всіляку підтримку, у тому числі юридичну для вирішення конфлікту.

- Запевняю вас: завжди у подібних ситуаціях ми ставатимемо на бік мешканців, захищатимемо інтереси простих кіровоградців, - зазначив у відповідь міський голова.

Реконструція майданчика стала можливою завдяки допомозі, наданій депутатом Кіровоградскої міської ради, обраним від 8-го мажоритарного округу, Геннадієм Осетровим. За словами його помічників, зупинятися на досягнутому народний обранець не збирається – поряд із цим майданчиком планує ще й встановити так званий «мурашник» для дітлахів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36109 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua