МЕНЮ


5 грудень 2014 - 12:00

Замість ЖЕКів – ЖЕО


Із 1 грудня у Кіровограді замість ЖЕКів та КРЕПів функціонуватимуть чотири житлово-експлуатаційні організації. Про це повідомив на прес-конференції у вівторок начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

Рішення про реорганізацію ЖЕКів, нагадаємо, було прийнято нинішньою владою ще в липні цього року.

– Завдяки об’єднанню ЖЕКів та КРЕПів ми скоротимо адміністративний персонал на двадцять п’ять одиниць, що дозволить зекономити бюджетні кошти – а саме, близько п’яти мільйонів гривень на рік, – зазначив Олександр Хачатурян. – При цьому мешканці не відчують жодних незручностей. Зі своїми комунальними проблемами, у разі їх виникнення, вони звертатимуться за тими ж адресами, де раніше розташовувались ЖЕКи та КРЕПи. Але це вже будуть дільниці ЖЕО. Всі послуги, як надавались, так і надаватимуться у повному обсязі. Також будуть збережені всі контактні телефони, години прийому тощо.

Тож, з першого грудня працівники колишніх комунальних контор прийняті на роботу до житлово-експлуатаційних організацій. Керівником ЖЕО №1 призначено Світлану Ковальову – колишнього начальника КРЕПу №6. ЖЕО №2 очолила Любов Марченко – колишній керівник КРЕПу №12, а у керма ЖЕО №3 став Андрій Кур’ян (донедавна очолював КРЕП №3). Керувати ЖЕО №4 буде колишній начальник ЖЕКу №10 Людмила Гордова.

ЖЕО №1 тепер обслуговуватиме територію колишніх ЖЕКів №№ 1,6 та 11, а його центральний офіс розташовуватиметься у приміщенні колишнього ЖЕК №6.

ЖЕО №2 обслуговуватиме будинки, де раніше господарювали комунальники з ЖЕКів №№ 4, 12,13. Головна контора цього підприємства розміститься за адресою: вулиця Єгорова, 56.

ЖЕО №3 розташоване у провулку Тінистому,5, а його працівники трудитимуться на території, які раніше були підпорядковані ЖЕКам №№ 3 та 7. Також до цього підприємства відійшли будинки вулиці Волкова.

ЖЕО №4 розміщений на вулиці Попова, 9, корпус 1 та обслуговуватиме житловий фонд колишнього ЖЕКу №10, окрім вулиці Волкова.

Зекономлені завдяки реорганізації ЖЕКів кошти, за словами Олександра Хачатуряна, підуть на ремонти житлового фонду міста, розв’язання інших комунальних проблем.

До слова, з січня наступного року розпочне роботу електронна система, яка надаватиме можливість кожному кіровоградцю зайти на сайт головного управління ЖКГ міської ради і перевірити всю наявну інформацію по його будинку: паспорт будинку, скільки коштів надійшло по оплаті на даний будинок та що було зроблено, які ремонтні роботи були виконані й таке інше. Інформація буде оновлюватись щодекади. Також споживач зможе залишити свій відгук щодо стану справ на підпорядкованій ЖЕО дільниці, зауваження, пропозиції, а також зробити заявку на виконання тих чи інших послуг. Це додасть прозорості і відкритості у господарюванні новостворених підприємств.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35638 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua