МЕНЮ


30 листопад 2012 - 17:49

Запалили свічки пам’яті


Тут зібралось кількасот представників різних політичних партій демократичного спрямування, громадських організацій, студентська та учнівська молодь. У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лідія Єльчанінова, працівники підприємств, установ та священнослужителі.
Молоді люди тримали плакати, які засуджували антилюдську політику тоталітарної радянської влади, що поставила собі за мету знищити український народ.

Схиливши голови у хвилині мовчання в пам’ять мільйонів українців, які були замучені страшною голодною смертю, представники нинішнього покоління засвідчили, що не забули трагедії свого народу. Також усі бажаючі мали можливість особисто вклонитися пам’яті жертв однієї з найчорніших сторінок в нашій історії, покласти до символічного хреста квіти та колоски пшениці – символ життя і родючості української землі – й запалити свічку пам’яті.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39042 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua