МЕНЮ


28 липень 2018 - 07:03

Запасів хлору вистачить


23 липня на апаратній нараді міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до керівництва обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград” з проханням поінформувати про ситуацію стосовно запасів хлору для дезінфекції питної води.
– Я постійно звертаюсь до адміністрації водоканалу через скарги людей у зв’язку з поривами на каналізаційних і водопровідних мережах. Але сьогодні мене найбільше турбують запаси хлору, – зазначив Андрій Райкович.– Для нашого міста — це особливо важливе питання, оскільки воду ми отримуємо за 110 кілометрів, а нині спека, це дуже небезпечно.
Керівниник міського водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентина Давидчук запевнила, що запасів гіпохлориту натрію, яким дезінфікують воду в обласному центрі, у підприємства достатньо.
– Ви зазвичай проводите планове хлорування, якщо таке буде, то повідомте місто заздалегідь, щоб люди запаслися питною водою, – зауважив міський голова.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23577 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua