МЕНЮ


27 червень 2018 - 11:44

Запчастини для доїльних апаратів: Характеристики складових доїлки


Запчастини для доїльних апаратів

Для сільськогосподарського обладнання однією із найголовніших характеристик є надійність. Але навіть сучасні прилади із зносостійких матеріалів потребують ремонту. Доїльні апарати у цьому випадку на стали винятком. Більше того, деякі деталі вакуумної установки і соскову гуму необхідно змінювати з періодичністю 1-2 рази на рік.

У цій статті ми розглянемо, які запчастини для доїльних апаратів в Україні купують найчастіше, і з'ясуємо, де їх можна купити у нас в країні.

Лопаті для насосу

Пластини відносяться до комплектуючих і запчастин, які зазнають найбільшого навантаження. Це пов'язано з тим, що під час обертання ротору наносу вони нагріваються, що приводить до деформацій. Структура лопаті при цьому ослаблюється, і з часом вона руйнується.

Графітові пластини для Бурьонки

Пластини для доїльних апаратів виготовляють із графіту у текстоліту. Строк служби варіюється від 6 місяців до року.

Доїльне обладнання (стакани, соскова гума)

Соскова гума — один із основних елементів апарату. Вона постійно скорочується, і на ній утворюються тріщини. У них навіть при правильному догляді поселяються бактерії, які можуть стати збудником хвороби.

Соскова гума ДД.00.041А

Стакани -- запасні частини для доїльних апаратів, які можуть служити роками. Найдовговічнішими є нержавіючі варіанти. Але через велику вагу, їх можна використовувати не для всіх тварин.

Пульсатор

Цей елемент обумовлює періодичну зміну вакууму у системі. Саме завдяки пульсатору скорочується соскова гума, а отже і функціонує весь апарат. Найкращими вважають попарні імпортні пульсатори. Вітчизняні моделі більш дешеві, але часто потребують заміни мембрани.

Колектори

Деякі деталі уніфіковані і підходять майже для всіх доїлок. Так колектори підійдуть як запчастини для доїльного апарату “Бурьонка”, “АЇД”, “Берізка” та інших.

Колектор Майга пластиковий (АІД)

Колектор — це простий прилад, а тому рідко виходить з ладу. Тим не менш, пластикові варіанти часто розбиваються чи тріскаються від падіння. Якщо хочете вберегти себе від зайвих витрат, то краще вибирайте легкі і надійні алюмінієві колектори.

Збір молока

Такі деталі до доїльного апарату як відро з кришкою та шланги при хорошому догляді мають майже необмежений строк експлуатації. Їх заміна потрібна тільки в тому випадку, якщо порушена герметичність системи.

Так шланги можуть тріснути при низьких температурах, або через постійне згинання. Якщо втрата тиску відбувається через кришку, то буває достатньо змінити прокладки.

Де купити запчастини для доїльного апарату?

Доїлки — це нішевий продукт, а тому часто деталі до них важко знайти за своїм місцем проживання. Якщо у вас не має часу (а влітку у фермерів ніколи немає вільного часу) хукати їх у найближчому місті, то ви можете купити запчастини для доїльного апарату в інтернет-магазині. Так ви зекономити не лише час, а і гроші.

Магазин DaMilk реалізує власну продукцію, а тому ви будете платити реальну ціну, а не додану вартість, яку нараховують посередники. Працює він по всій країні, а тому ви можете не хвилюватись про своє географічне положення. Доставка буде здійснена протягом декількох днів, залежно від того, який спосіб ви виберете (Магазин Дамілк співпрацює зі службами “Інтайм” і “Нова пошта”).

В асортименті є запчастини для всіх доїльних апаратів:https://damilk.ua/ua/zapchasti/
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42301 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua