МЕНЮ


23 квiтень 2013 - 16:31

Запобігти професійному травматизму


З метою привернення уваги громадськості до питань безпеки праці та уникнення виробничого травматизму в рамках тижневика із запобігання професійним захворюванням та до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, для керівників і відповідальних осіб кіровоградських підприємств й організацій було проведено семінар-нараду, де порушувались питання забезпечення безпечних умов праці.

Голови Кіровської та Ленінської районних у місті Кіровограді рад Валерій Заботкін та Олександр Рацул, керівники районних управлінь праці та соціального захисту населення, посадові особи управління Державної служби гірничого нагляду й промислової безпеки в області, виконавчої дирекції відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в м. Кіровограді, Кіровоградського міжрайонного управління головного управління Держсанепідслужби в області, Федерації профспілок області та міського відділу управління Держтехногенбезпеки звернули увагу присутніх на той факт, що в області хоча й знизились показники виробничого травматизму (з 140 випадків у 2011 році до 122 – у 2012-у), але зберігається досить високий відсоток випадків смертей через недотримання вимог безпеки праці, відсутності засобів індивідуального захисту тощо. Так, у минулому році було зафіксовано 12 смертельних випадків, а в першому кварталі цього року – вже є один випадок смертельного травматизму.

Досить непривабливою є статистика випадків невиробничого травматизму. Так, за минулий рік лікувально-профілактичними закладами міста було зафіксовано близько семи тисяч таких випадків, які у більшості своїй припадають на дітей. Тому потрібно більше приділяти уваги профілактиці подібних випадків, налагодженню просвітницької роботи в навчальних закладах, серед школярів та молоді, на підприємствах з підвищеним рівнем можливого травматизму, вживати заходів для їх попередження, своєчасної атестації робочих місць з метою забезпечення конституційного права трудящих на безпечні і здорові умови праці.

З цією метою в рамках тижневика із запобігання професійних захворювань заплановано провести ряд просвітницьких заходів з питань попередження травматизму та формування здорового способу життя, консультативної допомоги працівникам підприємств та організацій з питань праці та запобігання збитків на підприємствах усіх форм власності.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45113 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua