МЕНЮ


class="cn_news_even">
29 квiтень 2016 - 17:00

Зареєструватись за місцем проживання можна і в міській раді


З 4 квітня цього року реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання здійснює відділ реєстрації місця проживання особи Кіровоградської міської ради. Для належного виконання цієї функції були додатково взяті на роботу 15 осіб. Мешканці міста можуть звертатись ідо ЖЕО та ЖЕКу до так званих паспортисток - віднині працівниць вищезазначеного відділу. Про новації у сфері реєстрації місця проживання розповіли журналістам на прес-конференції помічник міського голови Андрій Лейбенко та начальник відділу реєстрації проживання особи Катерина Струк.

- Усі нещодавно прийняті на роботу у відділ працівники пройшли навчання, - зазначив Андрій Лейбенко. - Частина з них до цього часу працювала паспортистками, тому їм було легше навчатися. В разі виникнення певних непорозумінь ми закликаємо мешканців міста звертатись безпосередньо до відділу реєстрації проживання особи або телефонувати на “гарячу лінію” сервісного центру муніципальних послуг, щоб ми могли підвищити якість надання послуг.

Отже, щоб здати документи на реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання, потрібно звернутись до Кіровоградської міської ради (вулиця Велика Перспективна, 41) у кабінет №119 або у звичні містянам ЖЕО за аресами: ЖЕО № 1 (вул. Вокзальна (Жовтневої Революції), 16, корп.3), ЖЕО № 2 (вул. Єгорова, 56 та вул. Зінченка, 7), ЖЕО № 3 (пров.Тінистий, 5 та вул. Соборна (50 років Жовтня), 23а), ЖЕО № 4 (вул. Космонавта Попова, 9, корп.1) таЖЕК № 9 (сел.Гірниче, вул. Лінія 10-а, 61).

- Для реєстрації місця проживання особі обов’язково при собі мати паспорт громадянина України та документ, що підтверджує право на проживання у помешканні.

Це може бути свідоцтво про право власності чи договір купівлі-продажу житла. Для знаття з реєстрації людина пише заяву, - зазначила Катерина Струк. - За три тижні роботи ми зареєстрували за новим місцем проживання майже 350 осіб, а зняли з реєстрації 500. Батькам новонародженої дитини варто пам’ятати, що її потрібно зареєструвати у найближчих три місяці з дня народження.

Також Катерина Струк заперечила нещодавно поширену деякими ЗМІ інформацію про те, що людина в разі виїзду більш ніж на 30 днів зі свого помешкання має обов’язково знятись із реєстрації і зареєструватись за новим місцем проживання.

- Деякі ЗМІ опублікували Постанову Кабінету Міністрів України, але уважно її не прочитали, - спростувала інформаційний фейк Катерина Анатоліївна. - Там говориться, що особа має зареєструватись за новим місцем проживання протягом 30 днів. Жодних додаткових вимог. Натомість є проблеми з внутрішньо переміщеними особами, так званими переселенцями. Є певна законодавча колізія. Адже ми не можемо таких людей зареєструвати, а вони, відповідно, не можуть подати документи на виплату соціальної допомоги. Тому багато питань доводиться вирішувати у, так би мовити, ручному режимі, тримаючи тісний контакт із державною міграційною службою та управліннями соціального захисту населення районних у місті Кіровограді рад.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.39301 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua