МЕНЮ


22 серпень 2014 - 16:30

Заробляють на чужому горі


Питання дотримання законодавства у сфері надання ритуальних послуг на території Кіровограда обговорювалося під час наради, яку провів заступник міського голови Вадим Дрига.

Вадим Дрига зазначив під час наради, що зафіксовані факти, коли, в порушення вимог діючого законодавства України, деякі працівники правоохоронних органів та закладів охорони здоров’я Кіровограда, які в результаті своєї професійної чи службової діяльності мають доступ до інформації про смерть громадян, повідомляють її суб’єктам господарювання в сфері ритуальних послуг, що дає змогу тому чи іншому підприємцю першим запропонувати родичам послуги з поховання померлого і, відповідно, отримати прибуток.

Є припущення, що такі медичні працівники та працівники міліції за надання інформації про смерть громадян отримують матеріальне заохочення в приватних похоронних бюро. А це вже – зловживання службовими обов’язками, що в свою чергу є кримінально карним проступком згідно зі статтею 364 Кримінального кодексу України.

Вадим Дрига доручив вжити невідкладних заходів щодо запобігання таким правопорушенням, та у разі необхідності притягнути до відповідальності винних посадових та службових осіб.

У нараді взяли участь начальник КП “Ритуальна служба — спецкомбінат комунально-побутового обслуговування” Олександр Єременко, начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, головний лікар територіального медичного об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області” Олександр Ярошенко, заступник начальника міського відділу УМВС України в Кіровоградській області — начальник міліції громадської безпеки Сергій Коса.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4378 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua