МЕНЮ


30 листопад 2012 - 14:08

І заробляють, і стареньким допомагають


«ВГ» неодноразово розповідала про досвід Кіровограда щодо залучення учнів і студентів до оплачуваних громадських робіт улітку. Однак на досягнутому відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради не зупиняється – знаходить можливість працевлаштувати бажаючих трохи заробити і в холодну пору року.

Якщо в літній період базою для працевлаштування було комунальне підприємство «Трест зеленого господарства (начальник – Ігор Мартиненко), то зараз це – територіальний центр соціального обслуговування Ленінського району м. Кіровограда. Його директор Мирослава Верко із зацікавленістю і творчо поставилася до вирішення даного питання.

У зв'язку з навчальним процесом працевлаштування молоді значно ускладнилось, тому що громадські роботи треба поєднувати з навчанням. Мирослава Михайлівна врахувала той факт, що студенти не мають коштів на проїзд по місту до місця проживання підопічних, тому для них були підібрані клієнти центру, які максимально наближено проживають в районі медичного коледжу, де навчаються молоді люди, котрі виявили бажання попрацювати у вільний від навчання час соціальними працівниками.

Соціальні працівники територіального центру надають послуги громадянам, які потребують сторонньої допомоги. Це і приготування їжі, і прибирання помешкання, і придбання продовольчих та промислових товарів, і виклик лікаря або супровід у поліклініку чи лікарню, і купівля медикаментів, надання допомоги в оформленні субсидій, оплати комунальних платежів, і розпалювання плит у зимовий період, і забезпечення питною водою, й інформування про пільги пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, читання преси вголос, передплата періодичних видань і таке інше.

Мирослава Михайлівна провела зі студентками Кіровоградського медичного коледжу бесіду, під час якої наголосила, що люди, які потребують допомоги, заслуговують на повагу, доброзичливе та чуйне ставлення до них. На даний час у територіальному центрі працевлаштовані п’ять майбутніх сестер милосердя, які випробовують себе у нелегкій професії соціального працівника.

Працівники відділу сім’ї та молоді висловлють вдячність Мирославі Верко, Людмилі Шинкаренко, Олені Шадріній, Ользі Євтушенко, всім працівникам територіального центру за працевлаштування студентської молоді в їхній установі. Також слова подяки за допомогу в працевлаштуванні молоді – адміністрації Кіровоградського національного технічного університету, особливо – першому проректору університету Миколі Петренку, адміністрації Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Мухіна, зокрема заступнику директора з гуманітарної та виховної роботи Світлані Присяжнюк та голові студпрофкому медичного коледжу Світлані Семенській.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37308 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua