МЕНЮ


11 грудень 2012 - 17:46

І зарплату виплатять, і за енергоносії розрахуються


Депутати Кіровоградської міської ради на своєму сесійному засіданні у вівторок внесли зміни до міського бюджету на 2012 рік, забезпечивши цим виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Як повідомила на засіданні начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, для Кіровограда збільшено обсяг додаткової дотації з державного бюджету на суму 21,8 мільйона гривень. Ці кошти будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівників бюджетної сфери та оплату енергоносіїв. На ці ж статті будуть спрямовані кошти місцевого бюджету, вивільнені за рахунок перерозподілу видатків по окремих галузях. Крім того, загальний обсяг міського бюджету збільшено за рахунок міжбюджетних трансфертів на 76 мільйонів 710 тисяч гривень. До цих трансфертів входить субвенція на надання пільг з послуг зв’язку, інших пільг та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян, субвенція на надання допомоги сім’ям з дітьми, субвенція на погашення заборгованості з різниці в тарифах й таке інше.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22239 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua