МЕНЮ


2 липень 2018 - 10:50

Заслужені нагороди випускникам


У Кропивницькому привітали кращих випускників загальноосвітніх середніх шкіл, які завершили навчання із золотими та срібними медалями.
Для вчорашніх одинадцятикласників, яких гостинно зібрала зала обласного театру імені Марка Кропивницького, настав незвичайний день, який символічно розділить час між дитинством і самостійним життям. Попереду – нові перемоги, нові друзі, навчання і сподівання!
Першим привітав випускників міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
– Атестат про середню освіту – ваш перший державний документ, а медаль стала визначенням особливих успіхів у навчанні, – зазначив очільник міста. – Ми пишаємося тим, що ви успішно опановуєте знання, добре навчаєтесь і маєте такі хороші результати. Щиро дякую батькам і вчителям за ваше виховання.
Цього дня 73 випускники кропивницьких шкіл піднялися разом з директорами закладів на сцену театру, щоб під оплески зали отримати заслужені медалі. Їх вручили Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов та начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко.
Цьогорічним рекордсменом за кількістю медалістів став міський колегіум: серед його випускників – одинадцять медалістів. По вісім медалістів за результатами 2017-2018 навчального року мають гімназія новітніх технологій навчання і педагогічний ліцей. Сім медалей – в активі гімназії №9.
Святковий настрій для випускників створили учасники зразкового хореографічного колективу «Надія» та народного ансамблю «Світанок», талановиті вокалістки: випускниця Маргарита Мищенко і Вікторія Луценко та малеча дошкільного навчального закладу №24.
Завершилося свято традиційним шкільним вальсом у фойє театру та спільним фото на пам’ять про щасливий момент.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3762 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua